Välismaal õppimise infotund meditsiiniteaduste valdkonna tudengitele

Meditsiiniteaduste valdkonna tudengid on oodatud välismaal õppimise infotundi esmaspäeval, 25. novembril kell 16.00. Infotund toimub Biomeedikumi auditooriumis 1006 (Ravila 19, Tartu).

Infotunnis jagavad kasulikku infot ülikooli üliõpilasvahetuse koordinaatorid ja enda kogemustest räägivad tudengid, kes juba välismaal vahetusüliõpilasena või praktikal käinud.

Ajakava:

16.00-16.05 Avasõnad – meditsiiniteaduste valdkonna õppeprodekaan professor Anti Kalda
16.05-17.05 „Õpirände võimalused TÜ tudengitele: partnerkõrgkoolis õppimine ja välispraktika toetus“ – TÜ rahvusvahelise õpirände keskus
17.05-17.20 Soojad joogid ja maitsev amps (Schmidti keskuse hajumisala)
17.20-18.00 Erialade infotunnid (kasulikke näpunäiteid jagavad õppekorralduse spetsialistid ja tudengid, kes välismaal õppimas või praktikal käinud)

• I rühm: arstiteadus, hambaarstiteadus, proviisor, rahvatervishoid, õendusteadus (Schmidti keskuse ruum 0088/89)
  • II rühm: füsioteraapia, kehaline kasvatus ja sport (Schmidti keskuse ruum 0092)

Anna enda osalemisest teada registreerimisvormi kaudu hiljemalt 22. novembril

Lisainfot välismaal õppimise ja praktika sooritamise kohta leiab ülikooli rahvusvahelise õpirände keskuse kodulehelt.