Patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond

Patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond koosneb kahest õppetoolist: pataloogiline anatoomia õppetool ja kohtuarstiteaduse õppetool.

Patoloogilist anatoomiat õpetatakse meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse ja hambaarstiteaduse erialal ning füsioteraapia erialal. Kohtuarstiteadust õpetatakse arstiteaduse ja hambaarstiteaduse üliõpilastele ning residentidele.

Patoloogilise anatoomia õppetool

Kohtuarstiteaduse õppetool

#teadus
Pixabay

Uuringu kohaselt tagab kolmas vaktsiinidoos pikema kaitse koroonaviiruse eest

30.09.2022
#teadus #ühiskonnale

Priya Kulkarni kaitseb doktoritööd „Osteoarthritis pathogenesis: an immunological passage through synovium-synovial fluid axis“

27. oktoobril kell 15.00 kaitseb Priya Kulkarni doktoritööd „Osteoarthritis pathogenesis: an immunological passage through synovium-synovial fluid axis“.
29.09.2022
#teadus

Seminar: Dr Līga Zvejniece "Sigma-1 receptor: the intracellular target of neurodegenerative drugs"

You are welcome to the guest seminar by Dr Līga Zvejniece (Dr. med, PhD, leading researcher, Laboratory of Pharmaceutical Pharmacology, Latvian Institute of Organic Synthesis, Riga, Latvia).
23.09.2022