Patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond

Patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond koosneb kahest õppetoolist: pataloogiline anatoomia õppetool ja kohtuarstiteaduse õppetool.

Patoloogilist anatoomiat õpetatakse meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse ja hambaarstiteaduse erialal ning füsioteraapia erialal. Kohtuarstiteadust õpetatakse arstiteaduse ja hambaarstiteaduse üliõpilastele ning residentidele.

Patoloogilise anatoomia õppetool

Kohtuarstiteaduse õppetool

Doktoritööd

Tartu Ülikool uuring näitas, et ühest geeniveast põhjustatud mehepoolne viljatus on arvatust palju sagedasem.

Ühest geeniveast põhjustatud mehepoolne viljatus on geneetiliselt mitmekesine ja arvatust sagedasem

Veebiseminar: teadmussiirdedoktorantuur

Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkond korraldab veebiseminari, et tutvustada teadmussiirdedoktorantuuri eesmärke ja võimalusi selles osaleda.
MVBS_lab

Tallinnas räägitakse NRF2 rollist haiguste reguleerimisel ja selle terapeutilisest potentsiaalist