TOP 10 | Meditsiiniteaduste valdkonna aasta loetum uudis räägib SARS-CoV-2 antikehade määramise testi väljatöötamisest

2020. aastal ilmus meditsiiniteaduste valdkonna uudisvoos 129 uudist rohkem kui 2019. aastal (317 vs 188).
Meditsiiniteaduste valdkonna aasta loetumad uudised kajastavad nii koroonaviirusega seotut, residentuuri vastuvõttu, üliõpilaste initsiatiivi, õppe- kui ka kvaliteedisõnumeid.
  1. Tartu Ülikooli teadlased töötasid välja SARS-CoV-2 antikehade määramise testi (16. aprill)
  2. Professor Irja Lutsar uue koroonaviirusega seotud suundumustest (10. märts)
  3. Tartu Ülikooli arstiteaduse üliõpilaste algatatud anatoomiaolümpiaad kogub populaarsust (23. august)
  4. Tartu Ülikooli residentuuri pürgib enam kui 200 inimest (25. juuni)