Selgunud on residentuurikomisjoni arst-residentide esindajate kandidaadid

Valimiskomisjon registreeris residentuurikomisjoni arst-residentide esindajate kandidaadid. Salajased e-valimised toimuvad 12.-13. maini 2020 veebiaadressil www.valimised.ut.ee asuvas hääletamiskeskkonnas.

Residentuurikomisjoni kandideerivad:

• Joel Lumpre (sisehaiguste eriala 2. aasta resident);
  • Liis Rooväli (peremeditsiini eriala 2. aasta resident);
  • Jürgen Rünk (lastekirurgia eriala 3. aasta resident);
  • Teesi Sepp (uroloogia eriala 4. aasta resident);
  • Mihkel Viru (anestesioloogia ja intensiivravi eriala 1. aasta resident).

Tutvu kandidaatide motivatsioonikirjadega siin.

ANNA OMA HÄÄL!

Hääletamise kord:

Hääletamiskeskkonnas www.valimised.ut.ee kuvatakse valijale kandidaadid, kelle poolt tal on võimalik hääletada. Igal valijal on üks hääl ja hääletada saab ühe kandidaadi poolt. Hääletada saab ajavahemikul 12. mai kell 00:00 kuni 13. mai kell 23:59. Kandidaatidest, kes on saanud vähemalt ühe hääle, moodustatakse pingerida ning valituks osutuvad kaks kõige enam hääli saanud kandidaati. Valituks osutunud residentuurikomisjoni liikmete volitused kehtivad ühe aasta, 1. juunist 2020 kuni 31. maini 2021. Valijate nimekirja kinnitas valimiskomisjon 1. mai 2020 seisuga.

Valimiskomisjoni kuuluvad Tartu Ülikooli üliõpilaskonna esimees, valmiskomisjoni esimees Allan Aksiim, Tartu Ülikooli üliõpilaskonna poliitikanõunik, arstiteaduse 6. kursuse üliõpilane, senati liige Marge Vaikjärv ja peremeditsiini 2. aasta arst-resident Anett Riismaa.

Residentuurikomisjoni arst-residentide valimise muudatus lähtub residentuuri eeskirja muudatusest, mis tehti Tartu Ülikooli senati 27. märtsi istungil.

Lisateave:
Urmas Lepner