Reproduktiivgeneetika ja -genoomika talvekool jagab valdkonna uusimat teadmist

17.-19. veebruarini toimub Tartu Ülikooli eestvedamisel rahvusvaheline reproduktiivgeneetika ja -genoomika veebipõhine talvekool, kus astuvad üles reproduktiivmeditsiiniga tegelevad teadlased Tartu Ülikoolist ja paljudest teistest Euroopa ülikoolidest. Talvekooli on osalema oodatakse kõiki reproduktiivmeditsiinist huvitatud doktorante ja teadlasi.

Talvekooli eesmärk on laiendada doktorantide ja teadlaste silmaringi ja tutvustada uusimaid reproduktiivmeditsiinialaseid teadussaavutusi.

Esinejatena astuvad üles teadlased Tartu Ülikoolist, Belgiast, Hollandist, Rootsist, Hispaaniast, Kanadast, Ühendkuningriigist ja Taanist.

Üritus toimub 17.-19. veebruarini Zoom Webinar keskkonnas. Registreerumine on avatud kuni ürituse alguseni. Lisateave ja registreerimine MATER konsortsiumi lehel.

Talvekooli korraldatakse MATER („Innovative Training Network in Female Reproductive Care“) ja ERIN („Ethically Responsible INnovations in Reproductive Medicine“) projektide raames, mida rahastab Euroopa Komisjon programmist „Horisont 2020“. Projektide juhtpartner on Tartu Ülikool professor Andres Salumetsa eestvedamisel.

Lisateave:
Gerly Põder