"Rahvusülikooli sajand" | Kuidas uurivad meditsiini- ja sotsiaalteadlased noorte uimastitarvitamise ning ning vaimse tervise probleemide seoseid

Rahvusülikooli üheks kaalukaks ülesandeks on tegeleda keeruliste ühiskondlike probleemide uurimise ja neile teadusel põhinevate lahenduste otsimisega.
Rahvusülikooli sajandajale sünnipäevale pühendatud saate "Rahvusülikooli sajand" üheteistkümnendas saates saame teada, kuidas uurivad meditsiini- ja sotsiaalteadlased noorte uimastitarvitamise ning ning vaimse tervise probleemide seoseid.
Meditsiiniteaduste valdkonnast kõnelevad bio- ja siirdemeditsiini instituudi juhataja, inimese füsioloogia professor Eero Vasar, kliinilise meditsiini instituudi psühhiaatria vanemteadur Liina Haring, bio- ja siirdemeditsiini nooremteadur Toomas Jagomäe ja teised.