Foto:
Erakogu

Toni Seppälä peab loengu täppismeditsiini rakendamisest seedetraktivähi korral

25. augustil peab Tampere Ülikooli vähiuuringute professor ja Helsinki Ülikoolihaigla kolorektaalkirurg Toni Seppälä ingliskeelse loengu "Precision medicine in gastrointestinal cancer" ("Täppismeditsiini rakendamine").

Loengu eesmärgiks on teadvustada personaliseeritud vähiravi potentsiaali siirdemeditsiinis ja kliinilises ravis, kasutades patsiendist lähtuvaid mudeleid ja vähigenoomikat. Loengus käsitletakse võimalusi vähiennetuse ja sihtmärkravi osutamiseks kolorektaalvähi ja pankreasekasvaja näitel.

Toni Seppälä tuleb Tartusse doktoritöö oponendina.

Loeng toimub Linkbergi auditooriumis kella 8.109.00 aadressil L. Puusepa 8.

#teadus
Hiirte peal tehtud katsed näitasid, et Tartu Ülikooli ja Valencia uurimiskeskuse välja töötatud ravim ravib kõige agressiivsemat rinnavähki.

Uus ravim võimaldab tulevikus loodetavasti ravida agressiivset rinnavähki edukamalt

14.06.2022
#teadus

BSMI seminar „Understanding the exposome“

You are welcome to join with BSMI seminar „Understanding the exposome“ held by Research Fellow Jaanika Kronberg from Institute of Genomics.
02.06.2022
koroona

Elu COVIDiga – mida oleme õppinud ja milleks peame valmistuma?

18.05.2022