Alanud on registreerimine konverentsile „Kliinik 2021“

Alanud on registreerimine arste, hambaarste, õdesid, ämmaemandaid, apteekreid ja teisi tervisevaldkonna töötajaid ühendavale konverentsile „Kliinik 2021“, mis toimub 2. ja 3. veebruaril veebis.

Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja, peremeditsiini kaasprofessori Marje Oona sõnul toimub tänavune konverents koroonaviiruse leviku tõttu täielikult veebis. „See ei vähenda kuidagi konverentsi sisukust ega kvaliteeti – kõik teemad ja esinejad on põhjalikult kaalutud ning käsitlevad terviseteemasid, mis on tervishoiutöötajate seas praegu päevakajalised,“ ütles Oona. Ta avaldas lootust, et sarnaselt varasemate aastatega tuleb ka sel aastal konverentsile ligikaudu 600 tervishoiutöötajat üle Eesti.

Konverentsi kümnel sessioonil tulevad käsitlemisele järgmised teemad:

• töötajate heaolu ja tervis
  • Eesti ravijuhendid
  • 40 aastat müokardiinfarkti reperfusioonravi Eestis
  • uuem teave farmaatsias
  • ravimite manustamine
  • kliinilise teadustöö väljundid praktilises meditsiinis
  • migreen
  • ülekaaluline laps ja nooruk
  • suutervis kui üldtervise lahutamatu osa
  • kaasasündinud südamerikked

Täpsem kava ja registreerimislink on veebilehel konverentskliinik.ut.ee. Konverentsil osalemine annab ka täienduspunkte. Konverents salvestatakse ja see jääb registreerunud osalejatele järelvaadatavaks.

Lisateave:
Marje Oona (sisuküsimused)
marje.oona@ut.ee

Marika Rosenthal ja Virve Einpaul (registreerumine jm korralduslikud küsimused)
taiendus@med.ut.ee