Tartu Ülikooli karjäärifestival „Otse tulevikku“ toob kokku üliõpilased ja ettevõtjad

16.–17. veebruarini 2022 kella 11–15 toimub veebikeskkonnas Worksup.com karjäärifestival, kus pakutakse üliõpilastele ja ettevõtjatele võimalust luua kontakte, jagada kogemusi, inspireerida ja olla inspireeritud. Festival on eesti ja inglise keeles.

Festivalile on oodatud üliõpilased ülikooli kõikidelt erialadelt, olgu tegu turunduse, filosoofia, maailma keelte ja kultuuride, majanduse, tehnoloogia, meditsiin, keemia, matemaatika või muu teadusharuga. Lisaks Tartu Ülikooli üliõpilastele saavad festivalist osa võtta ka Enlighti võrgustiku liikmed, nagu Groningeni, Uppsala, Göttingeni ja teised ülikoolid.

Ettevõtjatele on karjäärifestival suurepärane koostöökoht, kus püüda talente ja suurendada enda tuntust nii Eestis kui ka välismaal. Festivalil saab suhelda üliõpilastega nii kirjalikult kui ka videokõne kaudu ja saada teada, mida ootavad noored tööandjatelt.

Worksupi keskkond võimaldab ettevõtjatel kuvada praktika- ja tööpakkumisi ning lõputööde teemasid. Iga ettevõtja saab ürituse ajaks oma eksponeerimisala koos stendiga, kus ennast tutvustada ja esitada põnevaid üleskutseid. Lisaks saab soovi korral esineda lühikese enesetutvustusega pealaval ja korraldada üliõpilastele töötuba.

Karjäärifestivalil „Otse tulevikku“ löövad tööandjatena kaasa näiteks Eesti Energia, Swedbank, Tallinna Lennujaam, Cleveron, Wise, Solaride jt. Esinejatena astuvad üles Startup Day 2022 peakorraldaja Mart Lättekivi, UniTartu Venturesi investeerimisjuht Mart Maasik, Rahakratt, Comodule’i asutaja ja tegevjuht Kristjan Maruste, tööõnne uurija ja konsultant Tiina Saar-Veelmaa, kliiniline psühholoog Kariina Laas ja paljud teised. Anna ka Sina oma ettevõttega noortele võimalus astuda samm otse tulevikku!

Festivalile on oodatud üliõpilased ülikooli kõikidelt erialadelt, olgu tegu turunduse, filosoofia, maailma keelte ja kultuuride, majanduse, tehnoloogia, meditsiin, keemia, matemaatika või muu teadusharuga.

Karjäärifestivalil osalemine on ettevõtjatele tasuline. Registreerimisvormilt leiab täpsemat infot tasu ja erinevate võimaluste kohta. Ürituse kava ja esinejaid saab vaadata veebilehelt careerfestival.ee, mis täieneb jooksvalt.

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev

Ettevõtlus ja taristu

Ettevõtlus ja taristu