Õppimine ja osakonnad
Biokeemia osakond
Farmakoloogia osakond
Füsioloogia osakond
Biomeditsiini osakond
Molekulaarpatoloogia uurimisgrupp
Täppis- ja nanomeditsiini laboratoorium
RNA bioloogia uurimisgrupp
Inimese geneetika õppetool
Immunoloogia osakond
Patofüsioloogia osakond
Anatoomia osakond
Mikrobioloogia osakond
Patoloogilise anatoomia ja kohtuarstiteaduse osakond
Ettevõtlus ja taristu
Instituudist
Tartu Ülikool korraldab 11. veebruaril ülikooli raamatukogu konverentsisaalis Eesti doktorikooli teise karjäärikonverentsi „Doktorikraadi väärtus tööturul“.
4.–6. veebruaril toimub konverents „Kliinik 2025“, kus räägitakse nii rahvastiku terviseprobleemidest, nagu vaimse tervise mured ja rasvumine, kui ka meditsiini viimastest arengusuundadest.
Põhja-Hiina provintsides kiirelt leviva metapneumoviirusu kohta jagasid selgitusi professor Irja Lutsar ja kaasprofessor Marje Oona.
Tartu Ülikooli ja Resistell AG teadlased on teinud märkimisväärse edusammu võitluses antimikroobse resistentsusega. Uus murranguline uurimus näitab, et nanoliikumise tehnoloogia aitab...
21. jaanuaril kell 10.15 kaitseb Mario Reiman geenitehnoloogia erialal doktoritööd.
Tartu Ülikooli sotsiaalteaduste valdkonna dekanaadi ja kestliku arengu keskuse eestvedamisel on valminud teadlastele mõeldud juhendmaterjal selle kohta, kuidas teha teadusaladevahelist ja -ülest uurimistööd.
Kadri Kõivumägi kaitseb 10. jaanuaril kell 12.00 doktoritööd „Acute gastroenteritis hospitalizations in Estonia after implementation of universal mass vaccination against rotavirus“.
30.–31. jaanuaril 2025 toimuvad Tartu Ülikooli bio- ja siirdemeditsiini instituudi teaduspäevad.
4. detsembril valiti Eesti Teaduste Akadeemia üldkogu istungil akadeemia juhatusse uued asepresidendid, peasekretär ja vabaliikmed.
4.-6. veebruaril toimub arste, hambaarste, õdesid, ämmaemandaid, apteekreid, füsioterapeute ja teisi tervisevaldkonna töötajaid ühendav multidistsiplinaarne täienduskonverents „Kliinik 2025“.