Tartu Ülikooli Kliinikum ootab arstitudengeid suveks abiarsti ametikohale tööle

Tartu Ülikooli Kliinikum pakub 5. ja 6. kursuse arstitudengitele võimalust kandideerida suveperioodiks abiarsti ametikohtadele.

Kliinikumi juhatuse liikme-ravijuhi dr Andres Kotsari sõnul on see noortele suurepärane võimalus näha haigla tööd seestpoolt: "Tudengid, kes on oma arstiõppe lõpusirgel, saavad abiarstina kinnistada omandatud teoreetilised teadmised praktikas ning lisaks näha suurhaigla töö köögipoolt, mis on väärtuslik kogemus tööalases karjääris." Abiarstid osalevad vastutava arsti juhendamisel tervishoiuteenuse osutamisel, töötades nii ambulatoorsetel vastuvõttudel kui ka statsionaaris arst-õppejõu abina, suheldes patsiendi ja tema lähedastega ning abistades erinevate protseduuride tegemisel.

"Abiarsti töö ja kaasatus on osakonniti erinev, kuid kindlasti kasulik mõlemale osapoolele. Õpetava haiglana on kliinikumil hea meel pakkuda tudengitele väljakutset abiarstina ning teisalt võimaldab see optimeerida ka suviseid puhkusegraafikuid," kommenteeris dr Kotsar.

Abiarstiks saab kandideerida uroloogia, üldkirurgia, sisehaiguste, gastroenteroloogia, nefroloogia, kardioloogia osakonda ning kliinilise geneetika keskusesse. Abiarstide tööperiood on 1. juulist kuni 31. augustini.

Soovijatel tuleb saata elulookirjeldus koos avaldusega, kus on ära toodud, millisesse osakonda kandideeritakse, kliinikumi personaliteenistusse Kersti Arendile (Kersti.Arend@kliinikum.ee, tel 731 8173, 5331 8173) hiljemalt 10. maiks 2019.

Lisainfo:
Andres Kotsar, juhatuse liige-ravijuht
731 9401
Andres.Kotsar@kliinikum.ee