Konverentsi „Kliinik 2019“ ettekandeid saab järelvaadata

5.–7. veebruarini toimunud tervishoiutöötajate täienduskonverentsil „Kliinik 2019“ peetud ettekandeid saavad kõik huvilised järelvaadata aadressil uttv.ee. Konverentsil räägiti ohutusest tervishoius, suitsiidimõtetega patsiendi äratundmisest ja aitamisest ning teistest aktuaalsetest meditsiiniteemadest.

Kolme päeva jooksul astusid ettekannetega üles tunnustatud arstid ja teadlased üle Eesti. Avasessioonis räägiti patsiendi ohutusest tervishoius: ohujuhtumitest, ülikooli rollist patsiendiohutuse arendamisel, arengusuundadest ja õigusruumist, samuti selle teemaga seotud kliinilisest praktikast ja haiglate senisest kogemusest. Juttu oli ka näiteks viimastest arengusuundadest nahahaiguste ravimisel, tänapäevasest sünnieelsest diagnostikast ja laste taastusravi uutest võimalustest.

Tutvu konverentsi kavaga ja vaata konverentsi ettekandeid UTTV-st. Konverentsi fotod leiab siit.

Konverents “Kliinik 2020” toimub 4.–6. veebruarini 2020. aastal.

Konverents „Kliinik“ on arstkonna iga-aastane enesetäiendamise ja kogemuste jagamise üritus, mis on toimunud juba alates 1992. aastast. Seda korraldab TÜ meditsiiniteaduste valdkonna kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskus.

Lisateave: Marje Oona, Tartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituudi täienduskeskuse juhataja, 731 9212, marje.oona@ut.ee