Intensiivkursus "Chronic inflammatory diseases: regulation by miRNAs and beyond" toimub 4.–6. oktoobril

Rahvusvaheline intensiivkursus "Chronic inflammatory diseases: regulation by miRNAs and beyond" toimub 4.–6. oktoobril 2017 Tartus.
Intensiivkursus algab loengutega mikroRNA uurimismeetoditest. Loengud toimuvad 4. oktoobril ning on eelkõige mõeldud doktorantidele ja magistrandidele.
5.–6. oktoobril toimuva sümpoosioni teemaks on kroonilised põletikulised haigused. Eelkõige on fookuses astma ja põletikuliste nahahaiguste molekulaarsed, geneetilised ja keskkonnast tingitud põhjused. Ettekanded on suunatud doktorantidele, magistrandidele, õppejõududele, residentidele ja arstidele.
Kursustele registreerimise info ja programm: http://cidmirna.publicon.ee/
Osalemine on tasuta, kuid registreerimine on vajalik.
Intensiivkursust korraldab Kliinilise meditsiini doktorikool, finantseerib Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond (Tartu Ülikooli ASTRA projekt PER ASPERA) ja TWINNING projekt, Centre of Excellence in Translational Medicine (CETM).